Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi dâhilin bir kıta değil ansızın çokça hekimin icazetı gerekir ve sağlık kurulu raporuna lazım duyulur. Hamilelik içinde takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kürtaj (terapi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj çalışmalemi esnasında Umumi duyum yitimi evet da Lokal duyum yitimi uygulanır. Koca Umumi anesteziye alınacak ise muamele öncesi 4 vakit denli oral havaı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden yapılmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kürtaj yapılır. Hemen kişinin geçmişte yaptırmış olduğu kürtajları var ise evet da uygun tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal duyum yitimi yapılabilir. Lokal duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) reçete ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla yapılır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) yapısı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman denli sürer. Lokal duyum yitimi ile 15 zaman denli, Umumi duyum yitimi ile 30 zaman denli sonra eş ev bark düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra eş Arama fakatçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare zamanı itibarıyla kanuni olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile müntesip bu muamele yalnızca eksikli tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve hasta arasında mestur kalmaktadır. Gebede resmî bir rahatsızlık mevcut ise ve yüklü kalma durumu eş dâhilin risk oluşturuyor ise evet da gebelik içinde zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kürtaj (terapi fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Deterjan Sabun HaberDeterjan Sabun Haber

Deterjan Sabun Hakkında kuruluşya malik bileğildir ve tam silinebilme özellikleri yoktur. Bu yüzden, plastik boya ile boyanmış duvarların çok kesif ve ıslak bezle silinmesi boyanın renk kaybına uğramasına evet dalekelerin