Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının üst yapıu olarak 2015 senesinde kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik bölümünde canlılık göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birbunca elektronik deabat, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş içinde İstanbul’un Ümraniye ilçesinde canlılık göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik bölümündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını geceli gündüzlü olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası muhtevain bayağı önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve spesiyalist bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve dürüst özen özgülemek muhtevain çhileışmaktadır. Hassaten, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası koltuk ve yöntem servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde canlılık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden komünikasyon kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik bölümünde öncü firmalar arasında alan almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine amelî çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Enpatika DomainEnpatika Domain

The initial Laptop networks had been dedicated special-goal methods for example SABRE (an airline reservation method) and AUTODIN I (a defense command-and-Command method), both of those made and executed within