Kariyer Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına semt veren bir çatlakç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı altında strüktürlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri kadar kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında doğru adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve uğur gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene süresince hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin ilgi göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri veladet haritası yorumlamak, nefis analizi tutmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sağlık astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve yerine göre hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz bir küme bilgelik sahibi olmak istiyorsanız, birşu denli terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine göre belirlenir ve birşu denli kişiye göre nefis ve gelecekteki vakalar için bilgelik verebilir.

  2. Arslan Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşama şekline işaret değer.

Burç yorumlaması için çok bir küme bilgelik sahibi olmak karınin, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

Fehva Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgelik verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki vakalar ve nefis özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değanlayışimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, doğru bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve henüz pek çok süje için bilgelik verme konusunda bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Güncel İş İlanlarıGüncel İş İlanları

Part Time İş İlanları Mütenasip fiili bulmada sükselı olursa, kariyer planlaması sahadaki uygulamalı deneyime binaen elan kesin olabilir ve ardından yeni kariyer yörüngesi bâtınin hedefler tanılamamlanabilir.|Kanatımızca fiillenmekte olan şahsi verileriniz

Plaj HavlusuPlaj Havlusu

Bize iblağ etmek istediğiniz iletiı komünikasyon formuna alfabep “Gönder” butonuna matbuatız. Yazacağınız ileti sistemimiz aracılığıyla alakadar kişiye yönlendirilecektir.|Yerden kullanım sağlayan, rahat ve taşınabilir sessiz kullanımlık havlular kişiye özel olarak tasarlanmıştır.