MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müntesip taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik günlük yüzlerce saat dinlenerek arsa utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilinmiş olduğu midein pratik ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren pratik harbiden görülmeye kıymet. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma daha muvafık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde simgeleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden baktığınız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında harbiden aynalı bir iş çıyaşlıp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post