Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilgi aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda sefahat bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle mimarilabildiği kabil hassaten tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri eliyle mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş akdetmek bağırsakin sadece nickname (eğreti kişi) cızıktırmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık dulukünü kullanarak sadece tasarlı, tasarlı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kabil tercihe sargılı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür pop chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

Malatya Saç EkimiMalatya Saç Ekimi

zıtya kalan hastaların tercih etmiş olduğu bu klinik saç ekimi noktasında uzmanlığını bütün sektöre ispatlamıştır.|Merkezimizde uygulanan diğer alışverişlemler sakal, bıyık ve kaş ekimidir. Tıpkı saç ekiminde evetğu kabilinden sakal, kaş

Yozgat şehir içi nakliyeYozgat şehir içi nakliye

Yozgat Nakliye Fiyatları senedir kendi alanlarında uzmanlaşmış profesyonel elemanlarımız ile her türlü taşınma medarımaişetlemlerinizde size yardımcı olmaya apikoız.|Hassaten taşınacak eşhuzurın misilı ve boyutu da evden eve taşımacılık fiyatları hususunu etkileyen