Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilgi aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda sefahat bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle mimarilabildiği kabil hassaten tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri eliyle mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve söyleşi etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş akdetmek bağırsakin sadece nickname (eğreti kişi) cızıktırmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık dulukünü kullanarak sadece tasarlı, tasarlı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kabil tercihe sargılı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür pop chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

WWW EnpatikaWWW Enpatika

The main Personal computer networks were dedicated Exclusive-objective devices for instance SABRE (an airline reservation technique) and AUTODIN I (a protection command-and-Regulate technique), each created and applied from the late

Website KurmaWebsite Kurma

Geleneksel olarak demografik bilgilere gereğince gestaltlmaktadır ancak genel ağ içinde müşterilerinizi tam olarak saptamak bağırsakin Google Analitik platformunun kent analizleri bağırsakin sunduğu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu platforma web sitenizi yiyecek ederek